Kasutustingimused

MÕNNAKAS E-POE KASUTUSTINGIMUSED

Mõnnakas e-poes saab osta erinevaid riideesemeid. Meie peamine toode on ainulaadne tekk-pusa, kuid müüme vastavalt kliendi soovidele ja hooajale veel teisigi rõivaesemeid.. Meie e-poest saab osta vaid neid tooteid, mille juures on näha nupp “Lisa ostukorvi”. Kui Mõnnakas e-poel ei ole mingil põhjusel võimalik tellimust täita, võetakse tellijaga ühendust.

Ostu sooritamine

Ostu sooritamiseks valige e-poest soovitud tooted ja vajutage nuppu “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi lisatud tooted ja kogu ostukorvi maksumus on püsivalt nähtavad lehe paremas veerus, kust saab nuppude abil navigeerida nii ostukorvi kui ka otse kassasse.

Tellimuse vormistamiseks liikuge ostukorvi või kassasse.

Tellimuse vormistamine

Ostukorvi lehel saab tellija sisestada oma kontaktandmed, tellimuse tarneautomaadi jne. Peale kontaktandmete sisestamist, kuvatakse ostukorvi sisu ning palutakse valida tellimuse kättesaamise viis:

· Omniva pakiautomaati

· DPD pakiautomaati

Peale kontaktandmete sisestamist saate oma tellimuse üle kontrollida ning suunduda turvaliselt makset sooritama Montonio keskkonda.

Mõnnakas täidab e-poes vormistatud tellimusi vastavalt tarnegraafikule ning kliendile toodete lisainfos lubatule. Teavitame kogu infost kliente ning soovi korral saab lisainfot aadressil monnakas@monnakas.ee

Tellimuse eest tasumine

Kui kõik andmed on korrektselt sisestatud, saate tellimuse eest tasuda pangaülekandega või krediitkaardiga. Võtame vastu järgnevatest pankadest: SEB, Swedbank, LHV, Coop Pank, Pocopay ja Luminor.

Maksta saab pangalinkidega, mida pakub Montonio ja valuutaks on euro.

Peale tellimuse kinnitamist saadame teie e-posti aadressile tellimuse kinnituse koos arvega.

Kaupade saatmiseks kasutame oma partnereid Omnivat ning DPD-d. Pakid saadame pakiautomaatidesse vastavalt kliendi eelistusele. Meie kaupade tarneaeg on keskmiselt 5 päeva, maksimaalne tarneaeg 10 päeva erijuhtudel (anname erijuhtumitest klientidele teada).

Kauba tagastamine

Meie tagastamisõigus kehtib 14 päeva alates kauba kätte saamise kuupäevast. Peale 14 päeva möödumist me kahjuks toote vahetamist ega raha tagastamist ei paku.

Tagastamisõigus on võimalik juhul, kui toodet pole peale proovimise rohkem kasutatud, toote välimus pole muutunud ning kaup tagastakse originaalpakendis.

Avaldus toote tagastamiseks tuleb esitada 14-päeva jooksul aadressile monnakas@monnakas.ee. Avalduses esitada tellimuse number, kliendi nimi ning tagastamise põhjus.

Toote tagastamine toimub Tallinna Kristiine keskuse Smartposti või Omnivasse, kontakt telefoniks +372 56715096. Peale kauba välja saatmist palun hoida alles kviitung, millel kirjas paki jälgimise kood. Kauba tagastamise kulud tasub Ostja.

Peale tagastatud toote kätte saamist tagastab Müüja toote maksumuse-ja postikulu Ostja arvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 5 tööpäeva jooksul.

Kaebuste esitamine

Kui tellitud toodetel esineb puudusi, on tellijal õigus esitada Mõnnakas e-poele kaebus. Kaebus tuleb esitada esimesel võimalusel, kui mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.

Kaebused lahendatakse kümne tööpäeva jooksul, alates kaebuse laekumisest ning lahendamise aluseks on tellimust kinnitavad dokumendid.

Kaebust ei lahendata, kui Mõnnakas tuvastab kaubal puudused, mis on tekkinud tellija süül.

Kokkuleppele mittejõudmise korral on tellijal õigus pöörduda vaidlusi lahendavate institutsioonide poole.

* Mõnnakas jätab endale õiguse tellimusest loobuda, tagastades tellijale kogu makstud summa.

+++

Mõnnakas e-pood ( mida esindab Mõnnakas OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja, Mõnnakas OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UABle.

Mõnnakas
Mõnnakas OÜ
Tel: (+372) 56 715096
E-post: monnakas@monnakas.ee
Vabriku 3c, Vahi, Tartu maakond, 60534
Reg. nr. 16094865

KMKR: EE102307494

Sulle võib meeldida
OSTUKORV 0
HILJUTI VAADATUD 0