Tagastamine

Tagastamine

Meie tagastamisõigus kehtib 14 päeva alates kauba kätte saamise kuupäevast. Peale 14 päeva möödumist me kahjuks toote vahetamist ega raha tagastamist ei paku.

Tagastamisõigus on võimalik juhul, kui toodet pole peale proovimise rohkem kasutatud, toote välimus pole muutunud ning kaup tagastakse originaalpakendis.

Avaldus toote tagastamiseks tuleb esitada 14-päeva jooksul aadressile monnakas@monnakas.ee. Avalduses esitada tellimuse number, kliendi nimi ning tagastamise põhjus.

Toote tagastamine toimub Tartu Eedeni Omniva või DPD pakiautomaati, kontakt telefoniks +372 56715096. Peale kauba välja saatmist palun hoida alles kviitung, millel kirjas paki jälgimise kood. Kauba tagastamise kulud tasub Ostja.

Peale tagastatud toote kätte saamist tagastab Müüja toote maksumuse-ja postikulu Ostja arvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 7 päeva jooksul.

Vahetamine

Toodete vahetamisele kehtivad väga sarnased eeskirjad nagu tagastamisele. Kui kaup on osutunud defektseks, tasub Mõnnakas OÜ Ostjale ka tagastamise postikulu. Kui klient soovib vahetada kauba suurust, siis tasub toote tagastamise postikulu Ostja.

Sulle võib meeldida
OSTUKORV 0
HILJUTI VAADATUD 0