Privaatsusreeglid

Mõnnakas on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Mõnnakas kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Muude andmete kogumine

Mõnnakas kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe monnakas.ee külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Isikuandmete kasutamine

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente Mõnnakas parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Uudiskirjaga liitumise nõusolekut küsitakse kliendilt e-poe kassas. Uudiskirjaga liitunutel on igal ajal võimalik ennast adressaatide nimekirjast eemaldada.

Isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ lehel. Kliendil ei ole võimalik muuta oma e-posti aadressi ning seetõttu palume e-posti aadressi muutmisel meid sellest teavitada.

Isikuandmete edastamine

Mõnnakas e-pood (mida esindab Mõnnakas OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja, Mõnnakas OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Isikuandmete kaitse

Mõnnakas rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Mõnnakas e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Mõnnakas jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Mõnnakas e-pood ( mida esindab Mõnnakas OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja, Mõnnakas OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil monnakas@monnakas.e

Sulle võib meeldida
OSTUKORV 0
HILJUTI VAADATUD 0